Univerzitní TV vysílání "Poklady budoucnosti". Věda ve vysokém rozlišení.

29. říjen 2012

Univerzitní TV vysílání "Poklady budoucnosti". Věda ve vy 8. listopad 2012, 12:15 - 13:00 Islandská univerzita (University of Iceland) z Reykjavíku zaznamenala v loňském roce ohromný úspěch s vysíláním "Poklady budoucnosti", který byl vysílán v islandské veřejnoprávní televizi. 

<< Návrat na kompletní program Závěrečné konference IPn PTPO 

"Poklady budoucnosti" byl vědecký dokumentární seriál, který univerzita vytvořila u příležitosti 100. výročí svého založení. 

Dokumentární seriál, který byl pravidelně vysílán každý měsíc, produkovala místní společnost KUKL. Cyklus představil řadu vědeckých oborů, výzkumů a objevů v domácím i mezinárodním kontextu. Cílem projektu, jež zaznamenal mezinárodní mediální úspěch, bylo zvýšit povědomí o hodnotě vědy, inovací, podnikatelského úsilí a rozvoje pocházejících přímo z Islandské univerzity.

Hlásit na konferenci se můžete zde.

J. Guðbjartsson má bohaté zkušenosti v oblastech integrovaných komunikačních dovedností, PR a krizového management. Vykonával funkci ředitele marketingu a PR ve společnostech zabývajících se počítačovým softwarem a ochodním poradenstvím v letech 1993 – 2005, kdy řídil prodej a marketing kompatibilních komponentů Microsoft po celém světě. Je take spoluzakladatelem společnosti Landsteinar Corp. na Islandu. Posledních pět let se pan Guðbjartsson věnuje reorganizaci Islandské university.  Přednáší  také na the United International Business Schools, kde se soustředí na oblast obchodu, marketing a PR na internetu.

Jón Örn Guðbjartsson, University of Iceland, Reykjavík

jon_orn_gubjarsson_HI_high_res_landscape_new_1.jpg


Přednášející, Jón Örn Guðbjartsson, je ředitelem oddělení marketing a komunikace na Islandské univerzitě a získal magisterský titul v oboru PR a obchodní komunikace na Mezinárodní univerzitě Jižní Evropy v Barceloně . Je rovněž magistrem v oboru islandské literatury, který získal na Islandské univerzitě.

<< Návrat na kompletní program Závěrečné konference IPn PTPO 

Kalendář akcí

<< září 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30