Servis pro média

Na této stránce najdete vše důležité pro média a novináře.

Tiskové zprávy

29. říjen 2012

Konference na téma „popularizace vědy“ představí vědecký projekt zpěvačky Björk i divadlo Isaaca Newtona pro malé děti

Jedinečnou šanci dozvědět se nejnovější trendy ve výuce přírodovědných a technických oborů a popularizaci vědy mají všichni pracovníci školství, vědy a výzkumu.  Ve dnech 7. a 8. listopadu 2012 proběhne v Praze závěrečná konference Individuálního projektu národního Podpora technických a přírodovědných oborů, kde vystoupí se svými příspěvky řada významných přednášejících z českých i zahraničních univerzit.

 
4. červenec 2012

Generace Y se představí na Rock for People

Generace Y se představí na Rock for People Multižánrová hudební přehlídka Rock for People včera otevřela nepřehlédnutelnou vstupní bránu prvním fanouškům. Generace Y u tohoto jedinečného hudebního svátku nechybí a účastní se ho netradiční cestou. Na rozloze 450m 2  vystavila unikátní technickou a přírodovědnou interaktivní prezentaci pro všechny věkové skupiny, včetně speciálních programů. Jedná se tak o první vědecko - zábavnou expozici, která se kdy v takové šíři na českých festivalech objevila. 

 
14. červen 2012

První dětské vědecké konference se zúčastní více než 80 dětí

Autor: Petr Jan Juračka První dětská vědecká konference, která proběhne ve dnech 21. až 22. června 2012, se setkává s mimořádným ohlasem. Více než 80 malých vědců ze všech koutů České republiky, představí své projekty za účasti náměstka ministra školství, mládeže a tělovýchovy Ivana Wilhelma. Konferenci pořádá MŠMT, v rámci projektu Podpora technických a přírodovědných oborů (PTPO). 

 

Zobrazit archiv

Kontakt pro média

Miroslava Dvořáková
miroslava.dvorakova@msmt_cz
+420 725 006 287
(PR a tiskový servis aktivity Komunikace vědy)