„Odhalte s Mikem tajemství vědy“ a zarezervujte si tuto vědeckou show na vaší škole!

17. leden 2012

workshop-Londesborough4 Ve svojí vědecké show Michael Londesborough poutavým způsobem vysvětluje, že věda nemusí být ani zdaleka nudná. Boří tradičně vnímané hranice mezi přírodovědnými předměty a na vědeckém příběhu ukazuje, že přírodu i život je nutné vnímat v souvislostech.

Vystoupení doprovází experimenty s výrazným akustickým i vizuálním efektem. Show je nabitá energií i vtipem a diváci jsou zataženi do vědeckého příběhu. Školy tak budou mít jedinečnou možnost představit svým studentům zcela zdarma neotřelou show a motivovat je ke studiu oborů jako jsou chemie či fyzika.

Kdo je Michael Londesborough?

Michael Londesborough pracuje v Ústavu anorganické chemie Akademie věd ČR a vedle své výzkumné práce se zaměřuje na zpřístupňování vědy široké veřejnosti a vyučování mladých lidí. V této oblasti má nemalé úspěchy, o čemž svědčí i cena Akademie věd ČR z roku 2009 za popularizaci vědy – Medaile Vojtěcha Náprstka.

Je spoluautorem a moderátorem populárně vědeckého týdeníku České televize „Port“, o novinkách a zajímavostech z nejrůznějších oblastí vědy, nových technologií a společenských oborů.

Michaelova vědecká show vznikla ve spolupráci s British Council Czech Republic. 

Kapacita:

Aktivita je určená pro větší počet diváků, maximálně 250. Pro prezentaci doporučujeme větší učebny či prostory. Michael Londesborough potřebuje pro své představení prezentační prostor o velikosti min. 6 m² a širší stůl.

Zaujala vás akce?

Vyberte volný termín v kalendáři a registrujte se

Termíny

<< srpen 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
  • Volný termín
  • Kapacita obsazena, je možno příhlásit se jako náhradník
  • Plně obsazeno