Aktuality

2. březen 2012

Pozvánka na prezentaci Německé výzkumné společnosti (DFG) a mezinárodních programů na podporu mladých vědců

Pozvánka na prezentaci Německé výzkumné společnosti (DFG) a mezinárodních Velvyslanectví Spolkové republiky Německo v Praze a Německá výzkumná společnost (DFG) Vás srdečně zvou na prezentaci Německé výzkumné společnosti (DFG) a mezinárodních programů na podporu mladých vědců, zvláště „doktorandských kolegií“, která se bude konat 28. března 2012, od 17 hodin na Velvyslanectví Spolkové republiky Německo, Vlašská 19, Praha 1.

 
11. prosinec 2013

Univerzita Pardubice získala ocenění v soutěži SCIAP za pořad Živá laboratoř

Univerzita Pardubice získala ocenění v soutěži SCIAP za pořad Živá laboratoř Univerzita Pardubice se zařadila mezi nejlepší popularizátory vědy u nás. Díky rozhlasovému pořadu Živá laboratoř, který realizuje ve spolupráci s Českým rozhlasem, obsadila 2. místo v kategorii Audio/Video v soutěžní přehlídce popularizace vědy SCIAP 2013.

 
17. únor 2014

Fakulta elektrotechniky a informatiky pořádá pro studenty univerzity první zimní databázovou školu

Fakulta elektrotechniky a informatiky pořádá pro studenty univerzity první zimní databázovou školu V pondělí 17. února startuje ve Svratce v okrese Žďár nad Sázavou první ZIMNÍ DATABÁZOVÁ ŠKOLA, kterou pro vysokoškoláky organizuje Fakulta elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice. Během pěti dnů bude mít dvacítka studentů jedinečnou možnost prohloubit své znalosti v oboru databázových technologií. 

 

Archiv aktualit